Skip to content

قوانین و مقررات

فرناس سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافق‌نامه در اختیار شما می‌گذارد و ممکن است که هر چند وقت یک‌بار قوانین مذکور در این توافق‌نامه از جانب ما تغییر یابد. شما می‌توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافق‌نامه در این آدرس داشته باشید:
این توافق‌نامه در بر گیرنده‌ی تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و فرناس است. با طی کردن مراحل ثبت‌نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافق‌نامه به ما اعلام می‌دارید.
فرناس این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه‌ی میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می‌تواند در کل توافق‌نامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافق‌نامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم‌الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آن‌ها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.
شما به‌عنوان کاربران این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافق‌نامه هستید و می‌بایست هر چند وقت یک‌بار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافق‌نامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همان‌طور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی‌شود.
تنها هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما این است که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد. اما به هر حال استفاده از این سایت، ریسک خودتان است! شما این ریسک را که ممکن است در طی استفاده از این سایت، به سیستم کامپیوتری شما آسیب وارد شود را پذیرفته‌اید. فرناس هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و هر زیان دیگری که در نتیجه‌ی استفاده از سایت ما متوجه کامپیوتر خودتان یا کامپیوتر دیگری شود ندارد.
شما توافق می‌کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است. فرناس مسئول هیچ زیانی که به‌خاطر استفاده از سایت به کامپیوتر شما برسد نیست. چه این زیان‌ها مستقیم یا غیر مستقیم و مهم یا غیر مهم باشد. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه‌هایی شده باشد.
فرناس این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سایت و یا همه‌ی سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون این‌که در این مورد به شما اطلاعی داده شود.